PIŁKA DLA AFRYKI

Jesteś zapalonym kibicem? Chcesz włączyć się w piłkarskie święto nie tylko poprzez wspieranie polskiej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Na prośbę Zespołu Mathematics.live i Dyktanda.pl zamieszczamy informację:

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? 30 pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które będą wyświetlane podczas rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twoja cegiełka wspierająca niesamowitą pracę, jaką od 2017 r. prowadzi w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego zaangażowanie i pasja, która łączy sport i edukację, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a także wyremontowanie szkoły w Loltepes – małej wiosce zlokalizowanej w środkowej części Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze. 

Jest to akcja o międzynarodowym zasięgu. Odbywa się jednocześnie w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Podaj tę informację dalej – wyślij znajomym, udostępnij na swoich mediach społecznościowych. Sprawdźcie, kto z Waszej ekipy jest największym znawcą futbolu! 

Sukces tej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie umiejętności.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl