Wnioski przez Internet!


            Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Poddębicach informuje, iż od tego roku można składać wnioski on-line w Systemie SOW na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych oraz  przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.  Po raz pierwszy można składać powyższe wnioski w dedykowanym systemie przygotowanym przez PFRON, tj. SOW – System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON, dostępnym pod adresem: https://sow.pfron.org.pl/ . Załączniki ( oprócz samego wniosku, który wypełnia się  elektronicznie na platformie) należy w formie skanu dołączyć poprzez platformę SOW w trakcie składania wniosku.      

            Również ww. wnioski oraz wnioski na dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych, a także na sprzęt rehabilitacyjny dostępne są w wersji papierowej w siedzibie PCPR      w Poddębicach, ul. Łęczycka 28 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w pokoju nr 1 (na parterze) oraz na stronie internetowej pcpr@poddebicki.pl/.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/pcnet-serwis/ftp/pcpr/wp-content/themes/gbs-blog/functions.php on line 283